Pegem.Net../resim/urun/105583_B.jpg
2018 ALES Eşit Ağırlık ve Sayısal Adaylar için Tamamı Çözümlü 10 Deneme

Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon  
Yayınevi: Pegem Akademi Yayıncılık

22,50 % 40 indirim
37,50

Sepete At
1 iş günü içerisinde tedarik edilir.
Kargo Koşulları: Kredi kartı/havale/eft ile siparişlerde; Kargo ücreti 5 ' dir. 50 üzerinde siparişlerde kargo ÜCRETSİZDİR. Kapıda ödeme siparişlerinde; Sipariş tutarı gözetilmeksizin 5.50 Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli eklenir.


Pegem Akademi, 24 yıllık deneyimiyle, ALES (eski adıyla LES) uygulanmaya başladığından beri tüm öğrenci ve öğretmenlerin öncelikli kaynaklarını sunan kurum olmanın verdiği sorumluluğu taşımakla birlikte, yine çok özenle hazırlanmış bir yayınını da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyor.

Büyük bir gayret ile hazırlanan bu denemeler, size en üst düzeyde fayda sağlayacak ve ALESte sizi başarıya ulaştıracaktır.

Denemelerde yer alan sorularla ilgili öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olur ise pegem@pegem.net adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Sorunuz en kısa sürede yazarlarımız tarafından mutlaka cevaplandırılacaktır. Yayının hazırlanmasında emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

ALESin kapsamı nedir?

Sınavda uygulanacak testin sayısal bölümünde 40ar sorudan oluşan iki test (Sayısal-1 ve Sayısal-2 Testleri); sözel bölümünde ise 40ar sorudan oluşan iki test (Sözel-1 ve Sözel-2 Testleri) yer alacaktır. Bütün adaylar toplamda 120 soru cevaplayacaklardır. Sayısal-1 ve Sayısal-2 Testleri adayların sayısal ve mantıksal akıl yürütme (muhakeme) becerilerini ölçmeye yönelik sorulardan oluşacaktır. Sayısal-2 Testindeki soruların, Sayısal-1 Testindeki sorulara göre daha ileri düzey sorular olması planlanmaktadır. Sözel Testleri ise, sözel akıl yürütme (muhakeme) becerilerini ölçmeye yönelik sorulardan oluşacaktır. Her bir testteki sorular, belirli yükseköğretim programlarında kazanılan yeterlikleri ve bilgileri ölçmeye yönelik olmayacaktır. Test soruları farklı alanlardan gelen yükseköğretim kurumu mezunlarının cevaplayabilecekleri nitelikte olacaktır.
 

 


ISBN: 9786053188674

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Basım Tarihi: Ağustos 2017
Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 10 Fasikül Deneme

Ebat: 19.5x27.5

| güngör türker,

Dün öğle siparişimi vermiştim.Bu sabah siparişim elime ulaştı.Çok teşekkür ederim...


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz