../resim/urun/466732200.jpg

8. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankası


Editör(ler) :
Yazar(lar) : Komisyon - 
Yayınevi: Final Yayınları
Sosyal Medyada Paylaş


Elinizdeki kitap "final İlköğretim Destek Kitapları"dizisinin özgün eserlerinden biridir. Yeni öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış olan bu kaynakla başarınıza katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

"8. Sınıf SBS Tüm Dersler Soru Bankası" kitabı sizleri hem gireceğiniz Seviye Belirleme Sınavına (SBS) hem de okul derslerinize hazırlayacaktır. Geçtiğimiz yıllardan itibaren uygulanan yeni öğretim programlarıyla okullarımızda daha çok, öğrenci merkezli ve uygulamalara dayalı bir eğitim verilmektedir. Biz de kitabın bu programla uyumlu olmasına özen gösterdik.

Öğrenme, dayanıklı bilgilere dönüşmedikçe öğrenci, test çözme ve uygulama konusunda sorun yaşamaktadır. Bu kitap öğrendiklerinizi pratiğe dönüştürme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır.

Kitapta Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, TC. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce derslerinin tüm içeriği okul müfredatlarına uygun olarak yer almaktadır. Kitaptan yeterince yararlanabilmenin ilk koşulu düzenli çalışmaktır. Elinizdeki kitap, öğrendiğiniz konularda daha çok çözerek pratik kazanmanızı sağlama amacına yönelik testler içermektedir. Testlerde öğretici, pekiştirici ve denetleyici sorular bulunmasına özen gösterilmiştir.

Çözerken zorlandığınız konular olursa final’in "8. Sınıf SBS Konu Anlatımlı" kitaplarından yararlanabilirsiniz. Unutmayın ki başarı planlamayla ve ısrarlı çalışmayla gelir, final’in sloganında da belirttiğimiz gibi "Hiçbir başarı tesadüf değildir."

Ortalama Puan: 5
ISBN: 9786055957742
Baskı Sayısı: 3. Baskı
Basım Tarihi: Kasım 2009
Baskı Yeri: Ankara
Sayfa Sayısı: 840
Ebat: 19.5x27.5

MISRA GÖK
8.12.2013
COK İYİ


Bu eseri oylarak yorumlayabilirsiniz. Lütfen yorumlarınızın bilgi verici, açıklayıcı ve adil olmasına dikkat ediniz.
Oyunuz
Adınız ve Soyadınız
Eposta
Yorumunuz

ETİKETLER

Bu web sitesinde yer alan bütün görsel ve yazılı materyallerin telif hakları Pegem Akademi Yayıncılık'a aittir.
Her hakkı saklıdır. 2005-2015 © Pegem Akademi Yayıncılık.