tr?id=2049279601939293&ev=PageView&noscript=1

Yazarımız Olun

Pegem Akademi Yazarı Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın…


1987’den bugüne eğitim bilimleri alanında akademik-bilimsel yayıncılık yapıyoruz. Yayınlarımız arasına her geçen gün daha nitelikli eserlerin katılması ile daha da güçleniyor ve daha geniş bir kaynak çeşitliliği ile yazarlarımızın eserlerini okuyucularımızla buluşturuyoruz. PEGEM AKADEMİ olarak nitelikli eserler yayınlayan bir yayınevi olmanın yanında, gelişmiş teknolojik altyapı ve etkin bir dağıtım ağı aracılığıyla yazarlarımızın eserlerini en kısa zamanda ve etkili yollarla okuyucularımıza ulaştırıyoruz. Biz, yazarlarımız ve yazarlarımızın nitelikli eserleri ile var olduğumuzun, büyüdüğümüzün ve güçlendiğimizin bilinci ile yayınevi-yazar ilişkilerinde profesyonelliği esas alıyoruz. PEGEM AKADEMİ’nin misyonu, öncelikli olarak eğitim bilimleri alanında Türk akademik topluluğunun birikimini dünya standartlarında yayınlayarak okuyucularıyla buluşturmaktır. Ancak bu misyon, PEGEM AKADEMİ’nin değişik yayınlara kucak açmasına engel teşkil etmemektedir. PEGEM AKADEMİ, bundan sonraki yayın hayatına da şimdiye kadar olduğu gibi eğitim fakülteleri ve üniversitelerin çeşitli fakültelerinde görev yapan akademisyenlerin eserlerini bünyesine katarak, yayın yelpazesini çeşitlendirerek ve zenginleştirerek devam edecektir. Oluşturduğumuz yayın kurulumuz ve yayınevimizin editör kadrosu, siz yazarlarımıza eserlerinizin incelenme ve yayına hazırlanma sürecinde her türlü desteği sağlamaktadır. Türkiye`nin neresinde olursanız olun bize telefon ya da elektronik posta ile ulaşabilir, çalışmalarınızı paylaşabilirsiniz. PEGEM AKADEMİ, sadece akademik ve bilimsel bir yayınevi olma özelliğinden çok daha fazla anlamları bünyesinde barındırmaktadır. PEGEM AKADEMİ; birçok akademisyenin çalışmak, soluklanmak, sohbet etmek amacıyla uğrak yeri olan bir paylaşım alanı ve sosyal akademik bir ortamdır. Sizleri de bu ortamda görmek, bizim için onur kaynağıdır.

Hazırladığınız Bir Eserin Yayımlanması İçin Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız...

Hazırladığınız bir eserin yayımlanması için 0 312 430 67 50 ve 0534 645 94 64 numaralı telefonlardan yetkili arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Ayrıca, hazır olan kitap dosyanızı, bilgisayarda word formatında yazılmış olarak pegem@pegem.net adresine yollayabilirsiniz. İletinize mutlaka adınızı, soyadınızı, görev yaptığınız akademik kuruluşun adını, akademik unvanınızı ve telefonunuzu yazınız. Kendinizle ilgili kısa bir tanıtım yazısını da bu bilgilere eklemeniz, sizlerle daha etkin iletişim kurmamızda bizlere kolaylık sağlayacaktır.


Kitap Hazırlamak ve Çeviri Yapmak İstiyorsanız...

Hazırlamak istediğiniz kitap ile ilgili tanıtım yazısını, adınız, soyadınız, telefon bilgileriniz ve öz geçmişiniz ile yukarıda verilen e-ileti adreslerine yollayabilirsiniz. Daha önce ne tür çalışmalar yaptığınızı da belirtmeniz bizler için artı bir bilgi olacaktır. İlgili arkadaşımız, bilgilerinizi yayın kurulumuza iletecek ve yayın kurulundan gelen yanıt doğrultusunda sizlerle iletişime geçecektir. Şayet çeviri yapmak istiyorsanız, çevirisini yapmak istediğiniz kitabın orijinal basımını yapan yayınevinin açık adresini, e-ileti adresini ve telefonunu yazmanız, ilgili yayıneviyle hızlı bir şekilde iletişime geçmemizi sağlayacaktır.


Fikir ve Önerilerinizi İletmek İstiyorsanız...

Yukarıda bahsedilen kişisel bilgilerle birlikte, her türlü önerinizi, fikirlerinizi yine yukarıda verilen e-ileti adreslerine yollayıp bizimle paylaşabilirsiniz. Yayınevimiz her türlü fikre saygı duymakla birlikte, her türlü eleştiriye ve öneriye açıktır.

Yazarımız olmak için destek panelimizden YAZARIMIZ OLUN başlığını seçerek ilgili formu doldurabilir, projenizi yükleyebilirsiniz. İlgili linke gitmek için TIKLAYINIZ.